WestNews.com.ua

Найбільша політична конкуренція буде на місцевих виборах у Коломиї. Дані ГО «ОПОРА».

04.10.2020, 12:32  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

Найбільша кількість партій хоче потрапити у Коломийську міську раду. У Коломиї також зареєстровано найбільше кандидатів на посаду міського голови, пише WestNews із посиланням на дані моніторингу Громадянської мережі «ОПОРА».

Офіційна реєстрація кандидатів на посади міських голів та депутатів до місцевих рад закінчилася 24 вересня. І поки Центральна виборча комісія обробляє ці дані, Громадянська мережа ОПОРА склала список партій, кандидати від яких балотуватимуться до обласної ради, районних рад та міських рад районних центрів Прикарпаття», – йдеться у дописі на веб-сайті організації.

На виборах до Івано-Франківської обласної ради виборці обиратимуть із представників 12 партій, в Івано-Франківську районну раду обиратимуть депутатів від 8 партій, а в Івано-Франківську міську громаду будуть балотуватися кандидати від 11 партій.

У Коломийську районну раду хочуть потрапити кандидати від 9 політичних партій. А депутатів Коломийської міської ради обиратимуть серед кандидатів від 16 політичних партій. У Коломиї також зареєстровано найбільше кандидатів на посаду міського голови – 12, з яких 8 висуванців партій та чотири самовисуванці.

По 9 партій зареєстрували своїх кандидатів у депутати до Надвірнянської та Калуської районних рад.

Розгорнуті дані читайте на сайті громадянської мережі «ОПОРА».

04.10.2020, 12:32  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X