Найбільші оператори АЗС підвищили вартість пального. ЦІНИ

У період з 30 по 31 січня мережі АСЗ ОККО і WOG підвищили роздрібні ціни на всі види пального.

Про це OilNews повідомили в “Консалтинговій групі А-95” з посиланням на дані оперативного моніторингу ринку, зазначає WestNews.

До слова, одразу ж після різдвяних свят на мешканців Івано-Франківщини чекав «подарунок» — збільшення майже удвічі вартості проїзду у міжміських автобусах. Такі дії перевізників викликали обурення.  Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич доручив постійній комісії з питань з розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства вивчити питання різкого підвищення тарифів на пасажирські перевезення

Вартість бензинів і дизпалива в заправних мережах ОККО і WOG зросла на 50 коп/л, – до 25,99 грн за літр А-92; 26,99 грн/л (А-95); 27,99 грн/л (А-95+) і 23,99 грн/л (дизпаливо).

Також вартість бензинів на 50 коп/л зросла в мережі “Азовнефтепродукт плюс”. На 10-35 коп/л подорожчало пальне в мережах “Фактор”, “Катрал” і “Татнефть”.

Ці зміни призвели до зростання середніх роздрібних цін. Так, бензини А-92 (23,65 грн/л) і А-95 (24,40 грн/л) зросли на 12 коп/л. На 13 коп/л подорожчали преміальні марки “п’ятого” (25,40 грн/л). Вартість ДТ зросла на 12 коп/л., до 21,01.

Як повідомлялося, в період з 27 по 30 січня найбільша консолідована мережа групи “Приват”, що оперує АЗС під брендами “Авіас”, ANP, “Укрнафта”, “Мавекс” і ін., підвищила вартість всіх палив на 50 коп/л.

Нагадаємо, що з 1 січня роздрібний акциз скасований, і при цьому підвищена ставка основного акцизу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міський голова вимагає штрафувати перевізників за неякісно надані послуги.

Коментарі:

Comments are closed.