WestNews.com.ua

Найбільші забруднювачі повітря України: Бурштинська ТЕС у трійці антирейтингу

06.09.2019, 20:40  |  Автор:   Менів Андрій

За підсумками 2018 року топ-10 компаній, що найбільше забруднюють атмосферне повітря викинули 1,4 мільйона тонн шкідливих газів. При цьому 6 із 10 найбільших забруднювачів належать Рінату Ахметову.

Про це повідомляє «Ліга.Бізнес», посилаючись на дані Державної служби статистики України.

Так, найбільшим забруднювачем атмосферного повітря у 2018 році стала компанія «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча», яка входить до компанії «Метінвест» Ріната Ахметова. Ця компанія забруднила атмосферу 266,6 тисячами тонн шкідливих та парникових газів.

Другу позицію посіла компанія «АрселорМіттал Кривий Ріг», проти якої Служба безпеки України розпочала провадження за статтею «екоцид». Ця компанія забруднила атмосферу 201,9 тисячами тонн шкідливих газів.

Третій найбільших забруднювач повітря — Бурштинська ТЕС, яка належить компанії «ДТЕК» Ріната Ахметова. Вона викинула в атмосферу 182,92 тисячі тонн шкідливих газів.

Загалом, великі компанії, пов’язані з Рінатом Ахметовим, за 2018 рік викинули в атмосферу понад 847 тисяч тонн шкідливих газів, що у більш ніж 4 рази перевищує обсяги викидів «АрселорМіттал Кривий Ріг».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бурштинська ТЕС не допустила екологічну інспекцію до планової перевірки

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X