Найкращі учні Франківська отримали стипендію міської ради. ФОТО

15.05.2019, 15:29  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 15 травня, у Франківську відбулося урочисте вручення сертифікатів стипендіатам міської ради, повідомляє WestNews.

Стипендії були призначені для найкращих учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців позашкільних закладів і студентів вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації.

Було визначено 40 найкращих учнів у різних сферах, які отримуватимуть стипендію.

“Я радий, що у нас в Івано-Франківську стільки талановитої молоді, яка досягла певних звершень у різних сферах життя. Нам поталанило мати таку обдаровану молодь. Хочу подякувати викладачам, батькам, рідним, які підтримують їх, тому що цього всього не було б, якби не допомога батьків, – наголосив Руслан Марцінків. 

“Ці діти кращі з кращих, які мають досягнення в науці, спорті, творчості”, – зазначив Ігор Максимчук, директор Департаменту освіти і науки.

“Саме сьогоднішні стипендіати – це якраз той потенціал, який буде змінювати нашу країну на краще та робити наше життя більш багатогранним, гармонійним і сучасним”, – додав мер Івано-Франківська.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську учні з вчителями записали фантастичний кавер на пісню гурту “Скай”. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X