WestNews.com.ua

“Найкращий жест в історії”: спортсмен зупинився перед фінішною смугою та пропустив суперника. ВІДЕО

20.09.2020, 20:15  |  Автор:   Хромей Зоряна

Іспанський спортсмен Дієго Ментріда зупинився перед самим фінішем та пожертвував бронзовою медаллю на користь суперника.

Спочатку попереду був англієць Джеймс Тігль. Здавалося, його медаль уже у кишені, однак він випадково повернув не в той бік, пише El Mundo.

Тож цим міг скористатися бігун з Іспанії Ментріда. Він обійшов англійця, який спіткнувся. Однак іспанець зупинився перед фінішною смугою і пропустив Тігла.

На відео з місця події видно, як Тігль добігає до Ментріди, після чого чоловіки тиснуть один одному руки, й британський легкоатлет перетинає фініш третім.

Пізніше організатори тріатлону присудили іспанцеві почесне третє місце й грошову винагороду в розмірі 300 євро – таку ж, як і Тигілю.

Такий жест легкоатлета поважно оцінили як інші спортсмени, так і користувачі соцмереж. А переможець того забігу Франциско Хав’єр Гомес Нойя назвав жест Ментріди “найкращим в історії”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Стало відомо, хто судитиме завтрашній матч “Верес” – “Прикарпаття”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X