WestNews.com.ua

Найкрасивіший чоловік світу з Прикарпаття розповів, як полонити його серце. ВІДЕО

17.09.2018, 15:55  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Володар титулу “Містер світу” та актор Богдан Юсипчук з Прикарпаття шукає кохання в Інтернеті, інформує WestNews.

Суддя проекту “Модель XL”, 30-річний красень Богдан Юсипчук про серйозні стосунки з обов’язками поки не думає, він сповна насолоджується парубоцькою свободою.

“Я нікому із дівчат не брехав, я нікому не обіцяв одружитися, плани були. Але коли мені казали: “Так, в тебе рік”. Я казав: “Ну добрий вечір”, – зазначив Богдан.

Нові знайомства актор шукає в Інтернеті.

“А де, коли знайомитися? Або на зніманнях, а на зніманнях ми вже фактично всі всіх знаємо, або соцмережі. По тому, як людина позує на фотографіях, по тому, як вона пише я вже на 70% знаю, чи вона цікава мені, чи ні”, – зауважив Юсипчук.

Суддя модельного шоу знається на дівочих типажах. Біля себе хоче бачити не пишну, але розкішну

“Звичайно хочеться, щоб у дівчини було густе волосся, вона здається більш жіночною. І мені подобаються брюнетки більше, ніж білявки, набагато”, – прокоментував актор.

Детальніше у сюжеті “Світське життя“:

Нагадаємо, актор театру і кіно з Прикарпаття Богдан Юсипчук був визнаний найгарнішим чоловіком на світовому конкурсі Mister Sea World 2018.

 Богдан розповів, як він став переможцем міжнародного конкурсу краси.  Крім того, він претендує на роль головного холостяка країни і додав, що він зробить те, що не робив жоден Холостяк до нього. Слід додати ще також, що найбажаніший холостяк зіграє головну роль у новому гостросюжетному серіалі.

Також Богдан стане новим суддею на проекті МОДЕЛЬ XL. Також суддя додає, що для нього важливо, щоб дівчата вміли розвиватися. Дуже багато конкурсанток було таких, що з вигляду класні, але не мали жахи до перемоги. Богдан вважає себе справедливим суддею. Слід додати, що у липні актор та модель відзначив свій 30-літній ювілей. Згодом Богдан розповів, як здолав власні страхи та які зміни трапились у його особистому житті. Крім того він привідкрив завісу свого особистого життя, чим здивував своїх шанувальниць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Треба, щоб про Україну дізналися з хорошої сторони”, – найкрасивіший чоловік світу Богдан Юсипчук. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X