НАЗК перевірить півмільйонний виграш у лотерею щасливчика Ляшка

Національне агентство з питань запобігання корупції перевірить лотерейний виграш (571 000 грн) лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка.

Проте відбудеться це наступного року, під час перевірки декларацій за 2017 рік. Про це НАЗК відповіло на запит видання “Українська правда“.

У відповіді вказано, що, відповідно до статті 48 Закону Україну “Про запобігання корупції”, лотерейні виграші на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів (інформацію про які Ляшко вніс до Єдиного держреєстру декларацій 24 жовтня), будуть перевірені під час повної перевірки щорічних декларацій за 2017 рік.

Ляшко

“Разом з тим, зважаючи на обмеження, встановлені статтею 23 Закону щодо одержання подарунків відповідно до статей 251, 255 кодексу України про адміністративні правопорушення та статей 12-13 Закону, Національне агентство проводить збір фактичних даних, на основі яких буде встановлено наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією”, – йдеться у відповіді НАЗК.

Нагадаємо лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко задекларував виграш в Українській національній лотереї на загальну суму 571 тисяча гривень. Виграш “фартового” Ляшка вже перевіряє НАБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екзотичні поцілунки Ляшка та інших політиків до Дня поцілунків. ФОТО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.