“Назустріч письменнику”: прикарпатська література стає ближчою

26 грудня у приміщенні Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка відбулася прес-конференція присвячена початку реалізації проекту “Назустріч письменнику”.

Даний проект реалізується в обласному центрі Прикарпаття за підтримки івано-франківських видавництв „Лілея НВ” та „DISCURSUS”, а також Профкому студентів та аспірантів Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, повідомляє WestNews. 

За словами організаторів проекту, читацька активність в Івано-Франківській обласній універсальній науковій дозволила побачити літературні уподобання мешканців Івано-Франківщини. Серед улюблених письменників прикарпатців було виокремлено наразі десять, з яких і розпочинаємо наш проект. Серед них: Ю. Андрухович, Т. Прохасько, Т. Малярчук, М. Ткачівська, О. Деркачова, С. Процюк, М. Вайно, Є. Баран, Г. Петросаняк та О. Слоньовська.

«Методика реалізації проекту надзвичайно проста: у наших партнерів читачі отримають  опитувальник (анкету), в якому потрібно дати відповідь на 10 запитань з життя і творчості письменника, а натомість одержати книжкову закладку з художнім фото та біографією улюбленого автора. У випадку правильної відповіді на всі запитання поціновувачі літератури будуть запрошені на затишний вечір-зустріч з письменником і матимете шанс отримати в подарунок книги з автографом автора», – наголосили організатори.

Відтак, даним проектом прагнуть якнайбільше познайомити галичан з сучасною літературою краю, популяризувати її, а також здійснити своєрідний зріз знань прикарпатців про письменників Івано-Франківщини та їх творчість.

vchiteli-budut-golosuvatimut-za-krashhijj-pidruchnik-v-interneti

Читайте також: Івано-Франківськ – “Містом веж”. Чи можна повернути на центральних будинках вежі.

Коментарі:

Comments are closed.