WestNews.com.ua

Названо переможців журналістської премії імені Богдана Бойка. ФОТО

27.05.2020, 17:53  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 27 травня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося підсумкове засідання комісії з обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики.

Під час засідання члени комісії обговорили роботи журналістів, які надійшли на цей конкурс цьогоріч. Також проведено таємне голосування та за його результатами були визначені переможці, про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

  • У номінації «За кращий твір на телебаченні» перемогла творча група ТРК «РАІ» за документально-музичний телефільм «Україна. Майдан. Перезавантаження».
  • У номінації «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях» переміг Микола Петричук за статтю під заголовком «НепрОсті з української сотні», опубліковану у «Франківській газеті».

Цьогоріч переможці конкурсу в номінаціях «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях» – 11 тис. грн та «За кращий твір на телебаченні» – 22 тис. гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер визначний український письменник Мойсей Фішбейн. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X