НБУ приватизує оздоровчий комплекс “Прикарпаття” у Яремчі

Управління Національного банку України приватизує об’єкт незавершеного будівництва оздоровчого комплексу «Прикарпаття» на Івано-Франківщині.

Як пише видання, про це стало відомо під час засідання комісії Івано-Франківської облради з питань розвитку промисловості будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства.

Депутати розглянули проект рішення “Про лист облдержадміністрації щодо передачі об’єкта незавершеного будівництва оздоровчого комплексу “Прикарпаття”.

130edcafe13d07effa57e2b9f9545ad4

До слова, Нацбанк пропонував передати оздоровчий комплекс «Прикарпаття», що в Яремче, на баланс місцевої влади. Втім депутати довго вагались. Наразі будівля готова на 90%, а відтак кошти на завершення будівництва доведеться шукати на місцевому рівні.

Станом на 2013 рік сума необхідна для проведення будівництва складала 7,5 млн грн, натомість вона виросла до більш ніж 20 млн грн, у зв’язку з девальвацією гривні. Окрім цього, депутати підрахували, що для утримування комплексу щорічно потрібно виділяти по 3 млн грн. Сам оздоровчий комплекс будують з 2010 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: депутати Івано-Франківської облради зацікавилися програмою, яка стосується підтримки житлового будівництва у селі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.