WestNews.com.ua

Не буде буди: в Івано-Франківську демонтують незаконний МАФ біля Ратуші

09.10.2018, 11:53  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У неділю, 7 жовтня, в Івано-Франківську біля Ратуші незаконно встановили МАФ.

Про це у соцмережі Facebook повідомила громадська активістка Марія Козакевич, інформує WestNews.

“Зроблю но в цю сонячну осінню днину селфі з Ратушею. Прихожу, а на площі Ринок (найголовнішій, найстарішій площі 356 літнього міста) нова “принада, фішка, так сказати, родзинка”. Ну я жінка серйозна і з гумором – раз прийшла, то фотографуюсь. Мо робимо всефранківський флешмоб біля буди поки її не забрали? Ну бо її ж заберуть, правда? А то якось встидно”, – пише активістка.

Начальник управління транспорту та зв’язку в Івано-Франківську Олег Ганчак зазначив, що “споруду” встановив не УТіЗ. Олег Ганчак показав погоджену схему, на якій МАФ не передбачений. Також він пообіцяв, що разом із інспекцією з благоустрою вияснять, хто встановив незаконну споруду.

“Буди тут не буде! У схемі її встановлення не передбачено. Інспекція складає припис на демонтаж. Все”, – повідомив Олег Ганчак.

Вже 9 жовтня УТіЗ підготував проект на демонтаж. Як наслідок, найближчим часом МАФ повинні дементувати. Під час оперативної наради у міського голови Івано-Франківська, Руслан Марцінків повідомив, що МАФ перенесуть на іншу вулицю – Галицьку.

“Громадськість обурила пластикова будка, яка вихідними з’явилась на площі Ринок. Скажу так: я обурений не менше! На МАФ вже складено припис. Його підрядник зобов’язаний перенести найближчим часом, аби організувати паркувальну зону, що тут запланована”, – пише на своїй сторінці мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чудотворці, або хто кому винен за виконані роботи в середмісті Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X