WestNews.com.ua

Не дійшов до магазину: в Івано-Франківську дитина дивом уникла травм після удару струмом. ФОТО

25.04.2019, 14:23  |  Автор:   Менів Андрій

Ввечері 25 квітня в центральній частині Івано-Франківська стався нещасний випадок, інформує WestNews.

Неповнолітній хлопчик пішов в магазин на вулиці П.Орлика, втім не дійшов. Дитина схопилася за перила, які встановлені біля магазину, втім її вдарило струмом. Малий перелетів через перила на сходи, які йдуть в низ до закладу.

«Дякую Богу що не переламав позвоночник і не пошкодив голови при падінні. Але це мало в мене був ще більший шок від почутого від поліції (не пишу докладніше,бо перепросили) але поліція на мій погляд має рекомендувати які подальші мають дії а я почула вражаючі для мене слова. Одним словом шок від стану дитини,шок як можна не перевірити чи не пропускає струм, якщо встановлюють такі освітлення,шок від поліції. Нам було запропонована госпіталізація,відмовились бо нараді в дитини день народження і паска на носі,але ми завтра маємо зробити повторне кардіо і відвідати свого педіатра», – розповіла в мережі Facebook Maryanna Danylko.

«Це самий центр міста,людей проходить багато і діти самі гуляють,а якби дитина була одна і впала в низ на сходи і гірше як в даний момент там би ніхто і не замітив тіла,не допусти до такого Боже. Щиро вдячна лікарям,швидка прибула скороі надали вчасно і якісну допомогу», – додала жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті чоловіка, який прокладав кабель інтернет-провайдера, вбило струмом

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X