Не мають повноважень: підйомник, з якого впали лижники на популярному курорті, не перевірятимуть

10.01.2019, 13:38  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомляв WestNewsз підйомника на популярному курорті впали лижники.

В управлінні Держпраці Закарпатській області повідомили, що не мають повноважень перевірити підйомник “Вершина Карпат” на Драгобраті. Тому що, за законодавством здійснювати офіційну перевірку можна лише один раз на п’ять років. Про це УНН повідомив заступник начальника управління Держпраці у Закарпатській області Володимир Горєв.

“За законодавством здійснювати офіційну перевірку ми можемо лише один раз на п’ять років. Позапланова перевірка була б можлива, у разі смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку. Проте навіть скарги ніякої не надходило”, – розповів Володимир Горєв.

Виявляється, перевірку вони останній раз проходили в 2017 році тоді у них був відсутній дозвіл на виконання робіт з підвищеною небезпекою. Тому на певний час вони не працювали, але в тому ж році знову отримали дозвіл.

Крім того, власники підйомника стверджують, що двоє лижників, які випали з підйомника через несправність сидіння, самі відчепили конструкцію підйомника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дуже важкі травми: у горах спецтехніка для снігу наїхала на дівчину

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X