Не миються і природні потреби справляють в хаті: мешканці Калуша жахаються двох дівчат-відлюдниць

Дві молоді мешканки Калуша вже майже два роки не виходять із дому. Вони занедбали і будинок, і господарство, і себе.

Жінки живуть на частину маминої пенсії. Мати ще й намагається доглядати за доньками. Проте дівчата поводять себе агресивно, часто жінка мусить спати надворі або по сараях, пише WestNews з посиланням на Вікна.

Сім’я мешкає у районі Підгірки. Мама дівчат Лідія прожила багато років з чоловіком-п’яницею, який знущався з неї  і бив. Два роки тому він помер, жінка залишилася з двома дорослими доньками – 27-річною Галею і 30-річною Вірою. У той час вона вже була на пенсії.

2017-07-16_165243

Поступово її дівчата перетворилися у відлюдниць: не виходили з дому, не працювали ані на роботі, ані по господарству. У їх справи входило лише подивитися телевізор, поїсти картоплі, хліба і те, на що вистачало маминої невеликої пенсії.

Сусіди кажуть, що дівчат дуже рідко можна побачити надворі, але коли побачиш – жахнешся: нерозчесане волосся, що збилося у клубок, почорнілі нігті, бліде жовтувате обличчя, старе брудне лахміття, а також неприємний запах.

Сусіди розповідають, що дівчата не миються, не розчісуються, а природні потреби справляють просто у хаті. Старша не виходить з будинку взагалі, молодшу зрідка можна побачити на подвір’ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Учені попереджають офісних працівників про великий ризик захворювань серця. ВІДЕО

Загрузка...

Comments are closed.