WestNews.com.ua

Не перебільшуйте про жах доріг в Косівському районі, – Буджак

10.08.2018, 12:03  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак розповів про стан автомобільних доріг в Косівському районі, повідомляє WestNews.

«На суміщеній ділянці дороги Р24″Татарів-К ” і Т09″Снятин-Косів-Кути” розпочато добудову моста, який чомусь не добудовувався вже майже десять років. А ще в Косівському районі відремонтовано майже 50 км. дороги Р24від Стопчатова до Криворівні і Т09 “Снятин-Косів-Кути” від Косова до Кутів, відремонтований міст на 64 км. дороги Р24 в Соколівці», – розповів Буджак в соцмережі.

«Тепер триває ремонт дороги Яблуні-Делятин через Березови. Тому не перебільшуйте про жах в Косівському районі», – додав він.

Разом із тим, головний дорожник Прикарпаття розповів про те, що триває ремонт дороги загального користування державного значення Р24″Татарів-Кам’янець-Подільський “ на ділянці км. 142+300 – км.140 в Коломийському районі.

За кошти Державного бюджету відповідно до розпорядження Кабінету міністрів на замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області підрядним підприємством проводиться розрихлення дорожнього одягу з послідуючим зміцненням основи методом холодного ресайклінгу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, які дороги на Коломийщині та Прикарпатті цьогоріч стануть кращими. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

10.08.2018, 12:03  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X