WestNews.com.ua

«Не по-телевізору»: У Франківську кандидати в депутати міськради влаштували дебати просто неба

22.10.2020, 23:52  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

На фінішній прямій виборчого процесу кандидати в депутати Івано-Франківської міськради по округу №4 влаштували дебати просто неба на Європейській площі біля пам’ятника Степану Бандері. Під час цієї виборчої кампанії така ініціатива була першою, тож ми, у WestNews, вирішили також поспостерігати за таким неординарним у нинішній пандемічний час видовищем.

 «Стартовий сюрприз»

Подискутувати, звичайно, прийшли не усі кандидати на цьому окрузі. Запрошували представників всіх 11 партій, які висунули кандидатів до Івано-Франківської міської ради. Кілька з них послались на зайнятість і щільний графік, інші просто проігнорували запрошення, а дехто повідомив, що знаходиться на самоізоляції. І тут на десяток присутніх мешканців чекав сюрприз. Кандидатка від Слуги народу Світлана Оришко розпочала свій виступ з того, що героїчно прийшла поспілкуватись з виборцями у масці … бо має знаходитись на самоізоляції, адже у сина виявили коронавірус.

У підсумку, дебати таки розпочались між двома присутніми учасниками – Василем Кедиком від Української галицької партії та Світланою Оришко від Слуги народу. А третій кандидат Денис Бондарчук-Грита від партії За майбутнє приєднався до цілком цивілізованої дискусії з другої її половини, заявивши, що його не запросили.

Тези та обіцянки

За принципами класичних дебатів кандидати представились, відповіли на запитання ведучого та мешканців, а також презентували основні тези своїх програм.

Василь Кедик, пообіцяв втілити ряд програм у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, поліпшити ситуацію з фінансуванням проектів ОСББ та житлового фонду в районі малоповерхової забудови. А також відремонтувати вулицю Коновальця та бічні вулиці, почистити озеро на вулиці Слави Стецько. Окрім того, кандидат вважає за необхідне встановити на окрузі більше дитячих та спортивних майданчиків, створити відкриті громадські простори.

У свою чергу, Світлана Оришко спершу покритикувала чинну міську владу за «розтрату коштів» та неякісне виконання робіт. Серед пріоритетів своєї роботи, в разі обрання депутатом, вона назвала створення інфраструктури для незрячих людей (на окрузі є підприємство незрячих), облаштування дворів, а також запровадження тотального контролю за роботою депутатських комісій, проведенням тендерів та розподілом коштів міського бюджету, а також роботою підрядників, що виконують будівництво та ремонти за кошти міста.

Третій кандидат, який приєднався до дебатів уже після їх старту, заявив про свої амбітні плани вирішувати питання в масштабах усього міста. А на окрузі пообіцяв пофотографувати всі жахливі двори, вулиці, надрукувати це і зробити «коридор ганьби». Ним, на його думку, мають пройти міські обранці, щоб усвідомити масштаб і глибину проблем мешканців цього мікрорайону.

Наостанок зазначимо, що відповідаючи на запитання присутніх мешканців, Василь Кедик та Світлана Оришко пообіцяли в разі свого обрання анонсувати засідання депутатських комісій, інформувати про них мешканців та журналістів, а також забезпечувати доступ на такі засідання громадським активістам.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X