WestNews.com.ua

Не прозоро: на Прикарпатті виявили порушення у під час закупівлі природного газу сільською радою

14.08.2018, 21:36  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На Прикарпатті прокуратура знову виявила порушення під час закупівлі природного газу сільською радою однієї з ОТГ області.

Коломийською місцевою прокуратурою за результатами здійснення моніторингу офіційного порталу оприлюднення інформації про публічні закупівлі «Prozorro» виявлено порушення законодавства про публічні закупівлі під час проведення однією з сільських рад району переговорної процедури закупівлі природного газу.

Встановлено, що в лютому 2018 року сільською радою об’єднаної територіальної громади, в порушення ст. ст. 2, 3, 12, 20, 35 Закону України «Про публічні закупівлі», прийнято рішення про закупівлю природного газу за переговорною процедурою (скороченою) в одного із суб’єктів господарювання області на суму більше мільйона гривень.

У зв’язку з цим, Коломийською місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву в інтересах держави про визнання недійсними публічної закупівлі та договору постачання природного газу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕпрозорі закупівлі: Івано-Франківська ОДА аутсайдер серед обласних адміністрацій

14.08.2018, 21:36  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X