Не пустили: відомі російські актори намагалися потрапити до України

19.01.2020, 19:21  |  Автор:   Хромей Зоряна

В аеропорту Запоріжжя прикордонний контроль на в’їзд в Україну не пройшла група акторів з Російської Федерації. Вони прибули рейсом з Варшави. Так, акторам Ларисі Удовиченко, Сергію Колєснікову та Андрію Бутіну заборонили в’їзд до України. 

Під час паспортного контролю представники російського шоу-бізнесу не змогли пояснити мету свого візиту. Окрім цього, один з артистів відвідував Крим після окупації, що зафіксовано у базі даних прикордонників, повідомляє Державна прикордонна служба.

“Громадянин Росії незаконно відвідував окуповану його країною територію Криму. Прикордонники відмовили йому у перетині кордону, а також довели рішення про заборону в’їзду на територію нашої держави і проставили відмітку в паспортному документі. Ще троє росіян не змогли пояснити доцільності та мети свого перебування в Україні”, – йдеться в офіційній заяві.

Актори повинні були виступити на сцені запорізького театру. Гастролери привезли до міста спектакль “Ідея Фікс”, прем’єра якого мала відбутись 19 січня. Супроводжував акторів їхній менеджер, якому також відмовили у праві на в’їзд в Україну. Окрім Запоріжжя, гастролери мали відвідати Одесу, Полтаву та Київ.

Цікаво, що у постановці мав брати участь скандальний актор Марат Башаров. Чоловік неодноразово відвідував окупований півострів та публічно підтримував агресивну політику Кремля. У перші дні публікації анонсу активісти виступили проти таких гостей з РФ. Люди вимагали заборонити спектакль “Ідея Фікс” та анонсували акції протестів і блокування театрів. Ймовірно, через це Марат Башаров відмовився від поїздки до України.
Російські актори намагались потрапити до України

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатські поліцейські оперативно затримали злодіїв-гастролерів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X