WestNews.com.ua

“Не шукай вечорами”: де у Карпатах можна побачити цвітіння рідкісних червонокнижних квітів. ФОТО

29.06.2020, 18:42  |  Автор:   Хромей Зоряна

На високогір’ї Карпат – пік цвітіння рододендронів, більше відомих як “червона рута”. Рододендрон в Карпатах дуже рідкісний та занесений до Червоної книги.

Світлини рожевої краси, яка встелила Карпати, опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці Julja Davidovа.

“Неймовірне цвітіння можна побачити у підніжжя гори Піп Іван Чорногірський, висота якого сягає 2028 метрів над рівнем моря. Побачити цвітіння можна лише високо в горах Карпат. Природно він не росте на рівнинах. Може й тому цій квітці приписують магічні властивості, називають її чаклунською”, – йдеться у дописі мандрівниці.

Що цікаво, для горян ця рослина особлива, її називають червоною рутою, її люблять і шанують, оспівують у народній творчості. У старій українській легенді розповідається про квітку, яка лише раз на десять років зацвітає червоним кольором.

Світлина від Julja Davidova.

Світлина від Julja Davidova.Світлина від Julja Davidova.

Світлина від Julja Davidova.

Фото: Julja Davidova

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Гринявські гори встелилися білими анемонами. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X