WestNews.com.ua

“Не тільки про мистецтво”: чим цьогоріч дивуватиме Квадрат Курбаса в Івано-Франківську

31.05.2018, 12:10  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Другий рік поспіль в Івано-Франківську гості та жителі міста зможуть насолодитися розважальними та освітніми заходами у рамках проекту Квадрат Курбаса.

Розпочнеться мистецький сезон 3 червня, о 17:00 год на вулиці Леся Курбаса. Тож журналістка видання WestNews вирішила поцікавитися, чим дивуватимуть на відкритті.

Як повідомила арт-директор заходу, Софія Дубчак, на участь надійшло багато заявок.

“Поки можу вам анонсувати двох учасників недільного Квадрату Курбаса: Salsa Maniya Club – від них будуть танці та майстер-клас і S2DIO – від них буде діджей, що грає на вінілових платівках”, – зазначає вона.

Окрім того, організатори готують перфоменс на риштуванні, яке є досить об’ємним і якраз знаходиться на локації. Щоб створити вражаюче дійство, захід відбуватиметься, коли стемніє.

За один вечір глядачі зможуть переглянути приблизно 4-5 виступів. Детальнішу програму відкриття ви зможете дізнатися 1 червня о 12:00 на прес-конференції у Гост Барі.

За словами арт-директора, цьогоріч планують додати і навчальну складову.

“Минулогу року у нас був переважно мистецький простір: виставки, танці, співи. Хочемо урізноманітнити заходи, щоб було не тільки мистецтво, але й інші важливі речі.

Ми запросили до нас Технічна студія Craft Club, які о 17:00 відкриють неймовірний світ роботехніки для наших наймолодших відвідувачів. Це лабораторія, що проводить навчання за такими напрямками: програмування, робототехніка, 3D-моделювання, радіоелектроніка. Вони надають дітям базові знання з інформатики, програмування, схемотехніки і конструюванняПлануємо, щоб  “Інша Освіта” також проводила пізнавальні заходи”, – додає Софія Дубчак.

Квадрат Курбаса 2017

Для малечі також буде багато цікаво, запевняють організатори.

“Ми опитували людей, що вони хотіли б покращити. Відвідувачі зазначили, що минулого року була потреба в аніматорах, щоб вони розважали діток, поки дорослі відпочивають”,- розповідає арт-директор.

Також будуть на цьогорічному Квадраті Курбаса виставки фотографів, художників. Родзинка – виставка від дизайнерів, які створюють нестандартні меблі.

У планах запрошувати музичні гурти з інших міст України та представників різних брендів, які б виставляли свої речі на продаж.

Тож протягом літа, щонеділі, Квадрат Курбаса запрошує усіх розважатися та навчатися. Організатори сподіваються, що буде тепла погода і зможуть перші неділі осені також збирати і тішити містян.

Розмовляла Тетяна КУЛІКОВСЬКА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Впасти на саме дно, щоб віднайти себе справжнього: Новий Театр показав драму “Who’s bad”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

31.05.2018, 12:10  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X