WestNews.com.ua

“Не віддамо юнацьку бібліотеку”: активісти під стінами облради провели акцію протесту. ФОТО

29.05.2020, 10:05  |  Автор:   Менів Андрій

У п’ятницю, 29 травня, в Івано-Франківську ГО “Справа громад” провели акцію протесту проти можливої приватизації приміщення бібліотеки на “стометрівці”.

“Якщо бібліотека знаходиться в центрі міста, треба зробити так щоб молоді було цікаво там знаходитися. Дивно, що тут, в Івано-Франківську, – культурному місці стоїть таке питання”, – розповіла активістка Наталія Перцович.

Вона зазначає, що приватизація бібліотеки має основний меседж – наступ на культуру.

“Ми знаємо, що є зацікавлені особи. Роман Мулик – депутат Верховної Ради із списку “Слуг народу”, в нього на першому поверсі цього будинку є цукерня. Але ми знаємо, що обласна влада не дозволить це зробити. Тому депутатські комісії не ініціювали це питання. Вони відправили його на доопрацювання”, – розповідає активістка.

Головна мета акції – нагадати депутатам, що громадськість не дозволить це зробити.

“Завтра, що будемо приватизовувати філармонію? Химерно, що це питання взагалі є. Як виявилося чимало мешканців міста взагалі не знають про цю проблему. Я мовчу, що цей простір взагалі незручний для людей з інвалідністю.

Зрештою, символічно, коли бібліотека є в будівлі, яка вистояла стільки часу”, – зазначила письменниця Ольга Деркачова.

Додамо, навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття та Івано-Франківську обласну бібліотеку для юнацтва пропонують виселити в приміщення торгового центу на Південному бульварі.

Сьогодні, 29 травня, запланована 35-та сесія обласної ради, на яку винесено близько 70 питань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо переможців журналістської премії імені Богдана Бойка. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X