Не виконав: в Івано-Франківську встановили менше світлофорів, ніж обіцяв мер

05.02.2019, 16:18  |  Автор:   Галкіна Марта

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків не виконав обіцянку встановити в місті 10 нових світлофорів. Про це повідомляє West News з посиланням на “Слово і діло”.

«14 світлофорів вдалося замінити й ще близько 10 світлофорів до кінця року будуть замінені. Я думаю, це теж хороша інвестиція в безпеку й розвиток», – запевнив Марцінків в липні минулого року.

З огляду на те, що в Івано-Франківську замінили менше світлофорів, ніж обіцяв Марцінків, він зі своєю обіцянкою не впорався.

Цьогоріч у місті встановлять ще 20 зупинок громадського транспорту. Крім цього, біля 35 зупинок встановлять урни для сміття. Біля восьми – електронні табло, а також таблички шрифтом Брайля та датчики контролю повітря. Нагадаємо, минулого року в місті встановили 70 зупинок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ МЕРІЯ ПРОПОНУЄ ЗАПРОВАДИТИ ОСОБЛИВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ СВІТЛОФОРІВ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X