Не з’явилися свідки: в Івано-Франківську суд у справі підозрюваного у вбивстві співмешканки перенесли

20.11.2018, 14:49  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 20 листопада, у Івано-Франківському міському суді відбулося засідання у справі Максима Булієнка.

На засідання з’явилися обвинувачений Булієнко, представник потеріпілої Щеглової – Кінаш, та адвокат Булієнка. Свідки зі сторони обвинувачення Гаврилюк, Іванов та Грущак не явилися на засідання. Тому суддя змушена перенести судове засідання. Вона зазначила, що якщо на наступне засідання не буде свідків, то змінять порядок судового слідства: досліджуватимуть письмові докази. Дата наступного засідання – 10 грудня о 14:00.

Нагадаємо, 29-річний чоловік 19 грудня побив ногами свою кохану Олександру Щеглову, що в неї, крім інших травм, був розрив сечового міхура. Згодом, 24 грудня, жінка померла у лікарні. У довідці про смерть також записана пневмонія.

На засіданні 24 січня обвинувачуваному обирали запобіжний захід – тримання під вартою строком на 60 діб. Проте вже на засіданні 21 березня виявилося, що адвокат Ярицький подав клопотання і засідання перенесли. На засіданні 19 квітня відбувся допит потерпілої, але жінці стало погано, тому засідання перенесли. Однак на 7 травня допит потерпілої продовжили.

27 червня відбувся допит свідків Івана та Василя Вітушинських.

3 жовтня допитали матір обвинуваченого – Людмилу Булієнко. Жінка розповідала, що пара жила у любові, а смерть дівчини могла спричинити недбалість лікарів.

18 жовтня у суді допитали двох свідків події – чергового у той день на “швидкій” та фельдшера центральної станції швидкої медичної допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську перенесли суд у справі Михайлової, бо не з’явилися адвокати

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X