“Не за актами ми ганяємось, а за нормальною роботою транспортних засобів на маршрутах”, – Олег Ганчак

06.12.2018, 10:27  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні вдосвіта 6 грудня Управління транспорту і зв’язка Івано-Франківської міської ради здійснило рейд по маршрутках.

“УТіЗ не спить! Перевіряємо випуск та роботу гт на маршрутах 30,32,34,39 спільно з інспекторами Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області та представниками Управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області”, – розповів головний транспортник міста Олег Ганчак. 

“Метою обстеження- недопущення до руху транспортних засобів з технічними несправностями, адже, перш за все, це безпека пасажирів. Водіїв перевіряли на стан алкогольного сп’яніння. Увагу приділяли наявності необхідних документів у водія, технічній справності транспортного засобу, справності світлових приладів, стану шин та зовнішньому вигляду тз, наявності вогнегасників . Зняли добрий десяток табличок, встановлення яких не передбачено. Перевірки триватимуть”, – наголосив він.

“Не за актами ми ганяємось, а за нормальною роботою тз на маршрутах. Не все вирішують акти”, – резюмував керівника УТіЗу.

До слова, не так давно в обласному центрі Прикарпаття поліція перевірила актуальні маршрутки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За рік на маршрутки Івано-Франківська склали майже 200 актів через порушення

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X