Не зупиняємось на соцмережах: Україна запровадила санкції проти автомобільних марок

На тлі інформаційного цунамі довкола блокування в Україні «Яндекса», «ВКонтакте», «Mail.ru» та «Однокласники» майже непоміченою залишилась інформація про запровадження тим самим указом Президента санкцій проти деяких російських автовиробників, пише WestNews з посиланням на «Експрес».

До списку санкцій потрапила компанія ТОВ «Група ГАЗ», а також підконтрольні їй ТОВ «Російські автобуси – Група ГАЗ» і ТОВ «Павловський автобусний завод». Санкції передбачають блокування активів цих компаній (тимчасове обмеження права користування та розпорядження належним майном), обмеження торговельних операцій, запобігання виведенню капіталу з України, припинення виконання економічних і фінансових зобов’язань».

LiUpEY4XNsk

Також українським підприємствам заборонені держзакупівлі у компаній, щодо яких введено санкції, запроваджено повну або часткову заборону операцій з цінними паперами компаній та низка інших обмежень.

Компаніям, які потрапили під санкції, забороняється передавати технології і права на об’єкти права інтелектуальної власності.

Санкції поширюються також і на ПАТ «КАМАЗ». Щодо найбільшого в Росії виробника вантажівок терміном на один рік введені обмеження на торговельні операції на території України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Життя без ВКонтакте: як франківці ставляться до указу Президента про заборону російських соцмереж. ВІДЕО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.