WestNews.com.ua

Небезпечні гори: туристи заблукали під час спуску з Говерли

06.01.2020, 18:22  |  Автор:   Менів Андрій

В Івано-Франківській області рятувальники надали допомогу двом туристам із Києва, які заблукали у горах, коли спускалися з Говерли

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Двоє жителів Києва при спуску з Говерли в напрямку урочища Заросляк зійшли з маршруту і, втративши орієнтування, не могли самостійно спуститись.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт були направлені рятувальники. Вони зустріли заблукалих туристів, які були у задовільному стані. Медичної допомоги вони не потребували. Рятувальники супроводили їх до місця тимчасового проживання – в селище Ворохта.

6 січня у Карпатських горах подекуди хуртовини, сніговий покрив сягає 61 сантиметра. Про це повідомляє Відділ гідрологічних прогнозів Укргідрометцентру.

Так, на схилах вершини Пожежевська висота снігового покриву сягає 10-61 см, сніг хуртовинний, стабільний. Температура повітря -10,8°С.

На схилах вершини Плай температура повітря- 10,3°С, вітер північний 5-8 м/с, хмарно. Висота снігового покриву становить 19-42 см.

На Драгобраті температура повітря -11,7°С, хуртовини. Висота снігового покриву тут становить 21 см.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщині мікроавтобус та легковик потрапили в ДТП

06.01.2020, 18:22  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X