Небезпечні “сусіди”: прикарпатців не припиняють атакувати агресивні комахи

12.09.2019, 9:25  |  Автор:   Менів Андрій

Підрозділи ДСНС  продовжують здійснювати допомогу населенню Івано-Франківської області.

Так, 11 вересня було здійснено щонайменше п’ять виїздів на звернення громадян, повідомляє WestNews із посиланням на Управління в правах цивільного захисту ОДА.

Зокрема, в селі Красне Рожнятівського району відділенням ДПРЧ надано допомогу по ліквідації гнізда агресивних комах (шершнів) в приватному господарстві.

В місті Яремче (вул. Прикарпатська) відділенням ДПРЧ надано допомогу по ліквідації гнізда агресивних комах (шершнів) в приватному житловому будинку.

В місті Івано-Франківську (вул. Сєченова) відділенням КУ ІФ МАРС надано допомогу по ліквідації гнізда агресивних комах (шершнів) в будівельному вагончику.

В селі Вербівці Городенківського району відділенням ДПРЧ надано допомогу по ліквідації гнізда агресивних комах (шершнів) в капличці.

В селі Балинці Снятинського району відділенням ДПРЧ надано допомогу по ліквідації гнізда агресивних комах (шершнів) в житловому будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Страшна знахідка: в річці на Прикарпатті виявлено тіло чоловіка

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X