Небезпечні захворювання: Прикарпаття атакують кір та гепатит

Сьогодні, 13 лютого, відбулася прес-конференція з питань підсумків роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за 2017 рік, інформує WestNews.

Захід спрямовано на привернення уваги суспільства до питань безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, дотримання санітарного законодавства та законодавства у сфері захисту і карантину рослин, захисту прав споживачів, контролю за регульованими цінами та практики проведення лабораторних досліджень на території області.

Зокрема, розглянули питання щодо епідеміологічної ситуації в області, роботи управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

В області не зареєстровано захворювань на тиф чи дифтерію. Зменшується рівень захворювань на ператит, гепатит В, сальмонельоз. Також спостерігається приріст хворіб таких як кір, гепатит А, гострі кишкові інфекції.

Головні причини спалахів – системні порушення.

В області реєструвалися 3 випадки ботулізму, 30 випадків отруєння грибами, зокрема 14 дітей. На жаль, два випадки виявилися летальними.

До слова, лікарі Прикарпаття застерігають мешканців області від спалаху смертельної хвороби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні різко зросла загроза епідемії небезпечної інфекції, – лікарі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.