WestNews.com.ua

Небезпечний лід: на міському озері Івано-Франківська люди нехтують застереженнями рятувальників

02.12.2018, 8:12  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в міста Івано-Франківська на міському озері здійснено рейд, інформує WestNews.

Зокрема, було проведено заміри товщини льоду, який становить від 5 до 6 см. і є небезпечний.

Не допущено на небезпечний лід 9 дітей (вік 8-12 років), які були без нагляду дорослих та 13 громадян. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період, дітей відправлено з території водойми додому.

Не допущено на небезпечний лід громадянина, який катався на ковзанах. З ним проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.

Додамо, що 1 грудня 2018 року на міських озерах міста Івано-Франківська та Коломия та на рісці Дністер в місті Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жахлива “знахідка”: на Прикарпатті у водойми знайшли труп

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X