Небезпека поруч: В одному з франківських кафе пограбували жінку

Із заявою про крадіжку до Івано-Франківського відділу поліції звернулась 34-річна жителька Тисменицького району, повідомивши, що коли вона перебувала у одному із місцевих кафе, хтось викрав у неї сумку, в якій знаходились мобільний телефон, особисті речі та грошові кошти в сумі 1000 гривень.

В ході проведення слідчо (розшукових) заходів працівниками поліції було встановлено особу, причетну до скоєння крадіжки. Ним виявився 30-річний житель Долинського району, який в день скоєння злочину перебував у тому ж кафе. Коли дівчина відволіклась, зловмисник прихопив сумку та поспіхом вийшов з приміщення. Після чого наступного дня викрадений мобільний пристрій здав до ломбарду.

Як було з’ясовано, чоловік декілька місяців тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за скоєння аналогічного злочину. Поліцейські проводять заходи по встановленню місця його перебування для притягнення до кримінальної відповідальності.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (крадіжка скоєна повторно) Кримінального кодексу України.

25_main_ukr

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивча висота: У Франківську чоловік випав з багатоповерхівки.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.