WestNews.com.ua

Недільна сесія: мешканці Дзвиняцької ОТГ протестують проти приєднання до Надвірнянського району

05.07.2020, 14:54  |  Автор:   Хромей Зоряна

Здавалося б, неділя – вихідний день. Але не сьогодні і не для Дзвиняцької ОТГ. П’ятого червня у Дзвинячі зібрали позачергову сесію, аби не допустити приєднання Дзвиняцької ОТГ до Надвірнянського ранону. Місцеві мешканці заявляють, що їм не вигідно приєднуватися до Надвірної, позаяк із цим районом вони не мають ніяких спільних територій.

Недільну сесію вирішили провести після акції протесту у селі Дзвинячі, яка відбулася третього липня. Тоді до людей вийшов голова ОТГ Микола Волочій, який підтримав дане звернення і погодився з думкою протестувальників.

На зборах були присутні старости сіл Космача та Росільни Ганна Вітюк-Маслій та Ігор Пасічняк, які також повідомили, що жителі їхніх сіл повністю підтримують дану акцію і бажають приєднатися до Франківського району.

В акції взяли участь і депутат районної ради Тарас Конечний та депутат місцевої ради Ростислав Конечний, які теж схвалили звернення жителів громади.

А також протестувальники внесли пропозицію про те, щоб запросити на позачергову сесію Дзвиняцької ОТГ депутата Верховної Ради України Зіновія Андрійовича.

“Будемо раді зустрічі і очікуємо, що наш народний обранець зуміє допомогти нам в даній ситуації”, – зазначили мешканці.

З цього приводу відбулася позачергова сесія у неділю о 12 годині.

Люди, котрі виявили бажання бути присутніми на сесії, прийшли у захисних масках. На сесії Депутати ОТГ написали звернення до усіх депутатів від Івано-Франківщини до Верховної Ради, а також профільному комітетові Верховної Ради та голові Івано-Франківської ОДА Віталію Федоріву.

“Ми готові до пана Федоріва явитися в такій самій чисельності, бо не можна так поступати з людьми”, – заявили люди.

Іншого виходу, як приєднання до Франківського райому, мешканці не бачать.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Дзвиняцька громада запроваджує роздільне сортування відходів. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X