Негода в дії: на Прикарпатті очікується продовження підйому рівнів води на окремих річках басейну Днiстра. ФОТО

08.05.2019, 20:15  |  Автор:   Менів Андрій

Вночі та вранці 9 травня по Івано-Франківській області очікуються сильні заморозки в повітрі 0-5º. (СМЯ 2) 2 рівень небезпечності, помаранчевий.

9 та 10 травня очікується продовження підйому рівнів води на окремих річках басейну Днiстра на 0,3 – 1 м над рівнями 08 травня станом на 08.00, місцями можливий початковий вихід води на заплаву, інформує WestNews із посиланням на Управління з питань цивільного захисту ОДА.

8 травня на річні Дністер (с. Нижнів) можливе досягнення відміток початкового затоплення прирічкових будівель та господарських об’єктів Тлумацького району. 09–10 травня на окремих річках басейну Дністра очікується продовження підйому рівнів води на 0.3–1.0м. над поточними, місцями можливий початковий вихід води на заплаву: на р. Ворона (м. Тисмениця) на 0.1–0.5м, подальше затоплення заплави, с/г угідь, зберігається перевищення відмітки підтоплення прирічкових будівель, господарських об’єктів.

Проходження максимального рівня води дощового паводку на річці Дністер у створі Нижнів очікується вдень 08 травня висотою 600 – 650 см (рівень води на 08.00 08 травня дорівнює 590 см). На р. Дністер біля с. Нижнів можливе досягнення вiдмiток початкового затоплення прирічкових будівель, госпоб’єктiв в Тлумацькому районі.

На річці Ворона біля міста Тисмениця очікується підйом на 0,1 – 0,5 м. Подальше затоплення заплави, с/г угідь. При цьому зберігається перевищення вiдмiтки затоплення прирічкових будівель, госпоб’єктiв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Коломиї міське озеро вийшло з берегів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X