WestNews.com.ua

“Нехай Порошенко публічно визнає свою помилку”, – Коломойський про ситуацію з “Приватбанком”

19.04.2019, 9:25  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Український олігарх Ігор Коломойський запропонував чинному Президенту України Петру Порошенку, вибачитися за націоналізацію “Приватбанку” під час дебатів 19 квітня.

Про це Коломойський розповів у своєму інтерв’ю виданню “Економічна правда”.

“Судове рішення – це судове рішення. Нехай Порошенко публічно визнає свою помилку. Завтра ж дебати, нехай скаже, що націоналізація – це помилка”, – заявив олігарх.

На його думку, Порошенко повинен вибачитися перед українським народом за те, що “влаштував націоналізацію” банку, оскільки “хотів поживитися чужою власністю”.

Коломойський заявив, що у 2015-2016 роках Порошенко був зацікавлений в придбанні акцій телеканалу “1+1” і навіть вів переговори з Ігорем Суркісом про покупку 25 відсотків акцій каналу. Тоді глава Нацбанку Валерія Гонтарєва нібито запропонувала йому “забрати” “Приватбанк”, в заставі у якого, начебто, були акції “1+1”.

“1+1 Продакшн” – це звичайна продюсерська компанія, яка просто робить контент. Його неправильно інформували, він – дурень – не розібрався. Він до цього часу вів тривалі переговори з Суркісами про те, щоб відкупити у них 25 відсотків телеканалу, які належать Ігорю Суркісу”, – сказав Коломойський.

Він додав, що пакету “1+1” в заставах у “Приватбанку” ніколи не було.

Коломойський зауважив, що в березні 2019 року Порошенко відправив до нього в Ізраїль на переговори екс-главу Адміністрації Президента Бориса Ложкіна, який повинен був дізнатися, чи можна “спокутувати провину” за “неправильну” націоналізацію банку.

“Я сказав, що у нього залишилося небагато часу. Подивимося, чи готовий він все визнати. Я вважаю, що Порошенко повинен публічно вийти і сказати, що вважає, що націоналізація була помилкою”, – наголосив Коломойський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  “Волонтери у політиці”: кандидат у президенти Зеленський вперше представив свою команду

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X