WestNews.com.ua

Неподалік Івано-Франківська поліція та рятувальники шукують чоловіка, який зник напередодні

30.05.2020, 7:14  |  Автор:   Менів Андрій

29 травня, близько 15:00, поступило повідомлення від жителя села Крихівці Івано-Франківської міської ради, про те, що його син (1978 р.н.), зранку 28 травня пішов в лісову місцевість в районі сіл  Загвіздя та Підлісся Тисменицького району та станом до місця проживання не повернувся.

Для проведення пошукових-рятувальних робіт залучено Івано-Франківське пошуково-рятувальне відділення, кінологічне відділення АРЗ СП, оператор УДСНС в області на оперативному автомобілі Л-200, МОГ Тисменицького РВ УДСНС в області та працівники поліці.

О 16.40 особовий склад приступив до пошукових робіт.

О 17.20 поступила додаткова інформація від очевидця, який попередньо бачив громадянина, що заходив в річку Бистриця Солотвинська, (рівень води становить близько 1,5 м.).

На даний час свідок знаходиться з працівниками кінологічного відділення та вказує їм на можливе місце, де він бачив в останнє громадянина, щодо якого здійснюються пошукові заходи.

Додатково о 17.25 направлено відділення водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП УДСНС в област. Всього до пошукових робіт залучено 22 чоловіка, 8 одиниць техніки.

Станом на 22.00 29.05.2020 р. рятувальниками Івано-Франківського ПРВ та кінологічного відділення проведено обстеження берегів та прибережної зони по обидві сторони річки на відрізку 6 км.

Відділенням водолазно-рятувальних робіт проведено обстеження акваторії дна річки довжиною 600 м., особу не знайдено.

У зв’язку з настанням темної пори доби та за рішенням керівника з ліквідації наслідків надзвичайних подій, пошукові роботи призупинено.

Поновлення пошукових робіт заплановано на 09:00 30 травня.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X