WestNews.com.ua

Неповнолітні прикарпатці продовжують наражати себе на небезпеку відпочиваючи біля водойм

04.07.2020, 12:57  |  Автор:   Назаренко Юлія

У п’ятницю, третього липня, рятувальники велося цілодобове чергування на водних об’єктах.  Зокрема, було не допущено купання неповнолітніх осіб та дітей у небезпечних місцях водойм.

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції на міському озері будо проведено три  рейди моточовном. Рятувальники не допустили до купання в басейні міського озера, глибина якого становить 3-4 метри: трьох підлітків та дев’ять дітей (вік 9-12 років), які були без нагляду дорослих.

Також черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в місті Коломия було не допущено стрибати у воду з мосту трьох дітям (вік 12 років), які були без нагляду дорослих.

З усіма підлітками та дітьми, що купалися в небезпечних місцях провели профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах. Після зауважень рятувальників підлітки та діти покинули небезпечне місце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатські рятувальники допомогли місцевим жителям впоратися з небажаними “сусідами”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X