WestNews.com.ua

Несподівано: міський голова Івано-Франківська анонсував нові призначення серед заступників

20.11.2020, 17:52  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

Несподівані кадрові зміни у команді заступників сьогодні анонсував міський голова Івано-Франківська, пише WestNews.

Про це він повідомив  на своїй сторінці у Facebook, в якому зокрема йдеться, що він збирається призначити своїми заступниками представників «Європейської солідарності» та «Батьківщини».

«Буду пропонувати сесії міської ради призначити: заступником міського голови з питань медицини, соціального захисту, розвитку спорту та молоді – Олександр Левицький! (БЮТ), заступником міського голови з проектів та інвестицій стане – Петро Шкутяк! (ЄС). Головою земельної комісії, будівництва та приватизації буду пропонувати – Руслана Терешка! (БЮТ). Вітаю в команді!», – написав він.

А також додав, що такі кадрові рішення зумовлені тим, що «важкі часи настали, треба об’єднуватись, роботи вистачить всім». Усі інші кадрові зміни мер міста пообіцяв озвучити «з понеділка».

Нагадаємо, раніше міський голова вже анонсував прізвища двох своїх нових заступників. Йдеться про екс-очільника Івано-Франківської облдержадміністрації Віталія Федоріва, а також теперішнього керівника департаменту комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайла Смушка.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X