WestNews.com.ua

Неспокійний Франківськ: збільшення кількості ДТП, п’яні водії та активізація шахраїв

21.05.2019, 11:02  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

21 травня відбулося засідання оперативної наради в міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Зокрема, під час оперативки розглянули питання про забезпечення громадського порядку та стан збереження комунального майна на території міської ради, інформує WestNews.

«За минулий тиждень патрульною поліцією складено 525 адміністративних протоколів. З них, за статтею 130 – 15 протоколів на водії, які керувати транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Окрім того, складено 29 протоколів на осіб, які розписали алкогольні напої в громадських місцях, 16 протоколів – за дрібне хуліганство. Разом із тим, є негативна тенденція щодо збільшення кількості ДТП – 25 за минулий тиждень», – розповів Андрій Киричук – заступник начальника Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області

«За минулий тиждень надійшло 90 повідомлень з ознаками кримінальних порушень, 24 – розкрито за «гарячими слідами». Дуже часто мешканці нашого міста потрапляють на шахрайські схеми. Хочу попередити мешканці щодо купівель в соцмережах», – наголосив Леонід Гончарук – заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську маршрутка збила пішохода

 

21.05.2019, 11:02  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X