WestNews.com.ua

“Невесела статистика”: Руслан Марцінків розповів про ситуацію з коронавірусом у Франківську

30.06.2020, 16:25  |  Автор:   Хромей Зоряна

З початку епідеміїї 720 мешканців Івано-Франківська захворіли на коронавірус. На жаль, з них 47 летальних випадків.

Про це, 30 червня, повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час онлайн-брифінгу.

“Кількість хворих росте. 201 пацієнт перебуває у ЦМКЛ, 94 – у МКЛ №1 із підозрами та підтвердженими випадками. Щодня поступають пацієнти. За вчорашній день поступило 18 осіб у ЦМКЛ та 15 у МКЛ №1 на Матейки. У реанімації зараз перебуває 8 пацієнтів, на ШВЛ-апараті – один, на кисні – 45  у ЦМКЛ. У МКЛ №1 на сіпапі – п’ятеро, на кисні – 18.

Достатньо невесела статистика. В Інфекційній лікарні перебуває 51 житель Франківська.

Якщо такі темпи будуть продовжуватися, будемо пропрацьовувати додаткові місця. Тому що через тиждень може місць не вистачати у наших закладах”, – зазначив мер Франківська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Летальних випадків не так багато за цей тиждень”, – Марцінків про ситуацію з COVID-19 в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X