WestNews.com.ua

Неймовірно! Концерт на вершині Говерли: військовий оркестр “Едельвейс” здивував туристів. ФОТО

24.08.2019, 13:38  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, коли вся Україна святкує День Незалежності, 10 Гірсько-штурмова Бригада, підготувала особливе привітання – концерт військового оркестру “Едельвейс” прямо на вершині Говерли.

Талановиті захисники України піднялися на саму верхівку гори, щоб у День Незалежності України передати атмосферу свята і там, у горах, порадувати перехожих чудовою музикою.

Було дуже круто: блискучі інструменти, парадна форма, навколо – купа здивованих туристів, які миттєво перетворилися у натовп фанатів. Мені пощастило супроводжувати гірських штурмовиків в цей день. Дійсним доповідаю, що під час виконання завдання надзвичайних подій не трапилось) Вітаю всіх українців зі святом! Слава Україні!” – пише на своїй сторінці у Фейсбуці учасник бойових дій, один з засновників ГО “Передова” Костянтин Табакаєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Івано-Франківську відбувся уже традиційний святковий забіг у вишиванках. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X