WestNews.com.ua

Незабаром новий навчальний рік: які щеплення потрібно мати дошкільникам та школярам. ІНФОГРАФІКА

05.08.2020, 11:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Вже зовсім скоро новий навчальний рік. Тож головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, які щеплення насамперед варто зробити дошкільникам, школярам та дорослим.

Про це інформує WestNews з посиланням на “24 канал“.

До нового навчального року залишилося менше, ніж місяць. Тому потрібно нагадати й передивитися вакцинальний статус дітей, які будуть відвідувати школу.

Школярам перед навчальним роком або під час навчального року (це залежить від дати народження), необхідно додатково провести деякі щеплення: проти кору, краснухи і епідемічного паротиту, а також від дифтерії, правцю і поліомієліту.

За словами головного санлікаря, якщо зроблені усі щеплення, то вакцинація школярів до 14 років не проводиться, не враховуючи щорічне сезонне щеплення від грипу.

Ляшко також зауважив, що після 16 років всі повинні здійснювати ревакцинацію від дифтерії й правцю кожні 10 років. Ця вакцина надається безоплатно у кабінетах щеплень. Тому ті, хто не зробив цього, мають звернутися до свого сімейного лікаря і провести ревакцинацію.

Нагадаємо, Кабмін повідомив, що з 1 вересня школи мають відкритися, закритими залишаться тільки у тих регіонах, які потрапили до червоної зони.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X