Незабаром у Франківську відбудеться міжнародна мистецька виставка графіки за участю 27 країн світу

5 травня 2017 року о 17 годині у місті Івано-Франківськ відкриється міжнародна мистецька виставка графіки “ОСМИСЛЕННЯ” (International Exhibition of Graphics Arts “AWARENESS”) за участю 27 країн світу.

Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області та Міжнародне мистецьке об’єднання «Art Media Holding – Civitas LEOPOLIS» за підтримки партнерів та співорганізаторів проекту: мерії міста Івано-Франківськ, та Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, Центр сучасного мистецтва матиме змогу репрезентувати гостям та мешканцям міста високий рівень сучасної креативної графіки світу.

Виставка в м. Івано-Франківськ широко представить твори відомих українських графіків та художників з таких країн, як: Бразилія, Болгарія, Бангладеш, Канада, Чілі, Китай, Колумбія, Хорватія, Єгипет, Франція, Німеччина, Греція, Індія, Іран, Ірландія, Македонія, Італія, Японія, Мексика, Польща, Сербія, Словенія, Тайвань, Тайланд, Турція, США.

Виставка сучасної графіки естампу LEOPOLIS, що відбулася вперше за часів незалежної України у Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові, дала поштовх до відродження та проведення подібних експозицій. Цей виставковий проект є продовженням серії міжнародних виставок сучасної графіки естампу по всій Україні, унікальний і логічний. Він набув розголосу за межами нашої держави.

Це подія широкого організаційного формату, покликана не лише актуалізувати естампну графіку в системі сучасного візуального (образотворчого) мистецтва, але й символічно пов’язати між собою різні історичні періоди в культивуванні елітарних форм та естетичних практик.

Основною ціллю є популяризація сучасного українського мистецтва та представлення відвідувачам світової графіки в техніці естамп (твір мистецтва – що друкується художником вручну та має обмежену кількість авторських відбитків). Естамп включає різноманітні техніки: офорт, акватинта, мецотинта, суха голка, літографія, дереворит, лінорит, шовкодрук, комбіновані та класичні техніки друку, що давно забуті та відійшли на задній план в мистецтві графіки.

Для поціновувачів графіки ми представимо як мініатюрні роботи так і роботи великих розмірів, що потребують від автора великого технічного вміння та багаторічного досвіду. Відвідувачі зможуть посмакувати філософський зміст графічних робіт та прочитати представлені статті арт-критиків України.

Відкриття виставки: 5 травня 2017 року о 17 год. у Івано-Франківському Центрі сучасного мистецтва, за адресою: вул. Марійки Підгірянки, 23.

vystavka_malyh_form_7_

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську відкрили оновлену експозицію Краєзнавчого музею.

Коментарі:

Comments are closed.