WestNews.com.ua

Незаконна вирубка лісу: Івано-Франківський військовий лісокомбінат оштрафували на півмільйона гривень

11.02.2019, 18:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області  від 10.01.2019 стягнуто з Державного підприємства «Івано-Франківський військовий лісокомбінат» на користь Державної екологічної інспекції у Івано-Франківській області 521715,19 грн шкоди.

Державна екологічна інспекції у Івано-Франківській області  під час проведеної перевірки ДП «Івано-Франківський військовий лісокомбінат» виявила факт здійснення вирубки дерев за межами дозволеної ділянки, інформує WestNews з посиланням на Господарський суд Івано-Франківської області.

Судом встановлено розходження між матеріалами відводу ділянки до рубки (проведеної контрольною бусольною зйомкою по даних румбах та довжинах промірів) та контуром фактичного вирубування.

Враховуючи викладене та беручи до уваги те, що відповідач як лісокористувач не забезпечив охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій йому території, допустив  вирубку лісу, чим заподіяно матеріальну шкоду лісовому фонду України, суд приходить до висновку про задоволення позовних вимог,  нарахований розмір шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу шляхом незаконної рубки дерев підлягає стягненню з відповідача на користь позивача.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Можна сказати, що це жопа? – Володимир Зеленський про вирубку Карпат

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X