Незаконне полювання: працівників Карпатського заповідника звільнили за браконьєрство

Працівників Карпатського біосферного заповідника, яких підозрювали у незаконному полюванні, звільнено з роботи.

Про це повідомляє прес-служба Мінекології, інформує WestNews.

Як зазначається, 3 листопада 2017 року на території Карпатського біосферного заповідника виявили факт незаконного полювання, зокрема знайдено рештки благородного оленя та м’ясо бурого ведмедя, а також знайшли знаряддя полювання. Шкоду, заподіяну внаслідок незаконного полювання на оленя оцінили в 16500 грн. Наразі триває експертиза рештків, тому в разі підтвердження факту незаконного полювання на ведмедя розмір заподіяної шкоди буде розраховано додатково.

«Особливістю ситуації стало те, що у незаконному полюванні під підозрою опинилися працівники служби державної охорони Карпатського біосферного заповідника, а саме інспектор ПЗФ I категорії Шемота М.В. та майстер з охорони природи цього ж відділення Сухан В.В.», – поінформували у прес-службі заповідника.

За фактом незаконного полювання правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження та проведено службове розслідування в Карпатському біосферному заповіднику. На час його проведення п’ятьох працівників заповідника відсторонено від роботи.

Крім того, за результатами службового розслідування двох працівників заповідника, яких підозрювали у незаконному полюванні, звільнено з роботи за неналежне виконання своїх посадових обов’язків, ще трьом оголошено догани. Матеріали службового розслідування передано до правоохоронних органів для долучення до матеріалів кримінального провадження.

Нагадаємо, що на Закарпатті лісничий Володимир Кабаль “прославився” після того, як в мережу потрапилися фото із добутими ним “трофеями”, занесеними до Червоної книги України – карпатською риссю та тетеруком. А згодом стало відомо, що лісник виявився ще й депутатом. Правоохоронці розпочали розслідування через фото карпатського лісника з убитою червонокнижною риссю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рідкісний птах: червонокнижного яструба вилучили у продавця на виставці птахів. ВІДЕО

Загрузка...

Comments are closed.