WestNews.com.ua

“Незвіданий Степан Бандера”: у Музеї визвольної боротьби ім. Степана Бандери відкрили виставку

19.09.2019, 16:33  |  Автор:   Хромей Зоряна

У Музеї визвольної боротьби ім. Степана Бандери відкрили виставку “Незвіданий Степан Бандера”. Виставка приурочена до трагічної дати – 60-ї річниці з дня його вбивства.

Тут виставлено унікальні речі, які вперше презентовано широкому загалу. Адже через репресії родини Бандери багато чого було знищено.

На виставці є дерев’яний тризуб із хрестом, який стояв у кабінеті Бандери. А також і годинник із гравіюванням, який ще й досі йде, та золота печатка. А внук Бандери – Степан передав музею фотоапарат. Саме ним в останні дні свого життя Бандера фіксував світлини своєї родини. Адже попри постійну боротьбу за країну, він завжди знаходив час для неї.
Ми живемо у часи, коли треба відстоювати своє, українське. Надзвичайно важливо аби ми привертали увагу до постаті Бандери, адже не було б Степана Бандери, Романа Шухевича – не було б Української держави!” – пише на своїй сторінці у Фейсбуці мер міста Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківськ вперше приймає асамблею “Кільця ковальських міст”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X