WestNews.com.ua

“Ні – формулі! Моя позиція очевидна і зрозуміла”, – Руслан Марцінків. ВІДЕО

09.10.2019, 19:55  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України та Верховної Ради, з яким виступив Andriy Stroich. Коротко: підписання «формули Штайнмаєра» – це капітуляція та здача національних інтересів України.

Моя позиція щодо “формули Штайнмаєра”, думаю, зрозуміла. Я не хочу розкидатись словами, лиш скажу, що ВО “Свобода” – єдина партія у ВР, яка не голосувала за закон про особливий статус Донбасу ще за попередньої влади! Коли під стінами парламенту тоді відбувалась акція протесту (я теж там був), багато моїх побратимів отримали за це реальні наслідки, Юрко Сиротюк був заарештованим! Якщо ми виступаємо за одну справу, нам не слід вдаватись до взаємних образ на місцевому рівні!” – констатував міський голова.

Вимагаємо:

  • за жодних умов не допустити надання особливого статусу територіям;
  • проводити вибори на тимчасово окупованих територіях лише після повної деокупації;
  • домогтися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканість кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Діалог про Україну”: У Франківську обговорили мирне врегулювання конфлікту на Сході країни. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X