WestNews.com.ua

Ні капітуляції! Сотні франківців зібралися на Вічевому майдані на акцію “Червоні лінії для Зеленського”. ФОТО

08.12.2019, 15:06  |  Автор:   Менів Андрій

У неділю, 8 грудня, мешканці та гості Івано-Франківська зібралися на Вічевому майдані на акцію “Червоні лінії для Зеленського”, яка також відбувається сьогодні в інших населених пунктах країни.

Учасники мітингу вийшли на підтримку України перед переговорами Володимира Зеленського з лідерами Росії, Німеччини та Франції у «нормандському форматі», повідомляє WestNews.

Організатори відзначили, що цим мітингом закликають президента Володимира Зеленського не перетнути червоні лінії з президентом Росії щодо врегулювання війни на Донбасі.

«В тих умовах, в яких ми зараз опинилися, мусимо бути сильними як ніколи. Ми вже знаємо плани Путіна, ми вже чули обіцянки Москви. Зараз нам, як ніколи, треба бути сильними. Сильними у всіх аспектах. І важливо, щоб нарешті наші сусідні країни зрозуміли, що сьогодні Україна – це осердя боротьби зі східним ворогом. Ми є тим щитом, що стримує агресію і апетити Путіна на карті світу. Насправді, усі ми прагнемо миру. Але нам не потрібен мир за будь-яку ціну! Єдиним критерієм ведення політики сьогодні повинен стати тільки український національний інтерес. І ми попереджаємо владу – ніякої капітуляції перед Москвою!», – наголосив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Сьогодні тут, на Вічовому майдані – вільний мікрофон. Кожен має змогу висловити свою позицію, звернутися до влади із закликом відстоювати українські інтереси, а не прогинатися перед обіцянками Путіна. Це наша головна і безкомпромісна вимога! Сподіваюся, що влада дослухається до українського народу, якому служить!», – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За останні три місяці рейтинг Зеленського стрімко впав. РЕЗУЛЬТАТИ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X