“Ні забудові!”: в Івано-Франківську мешканці, які проти забудови на Пасічній, влаштували пікет. ФОТО/ВІДЕО

05.07.2018, 10:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 5 липня, перед Івано-Франківською міською радою відбулася акція мешканців вулиць Хіміків-Тролейбусна, які проти незаконної забудови.

Там відбувається будівництво багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці Управління СБУ в Івано-Франківській області, яке здійснює інвестиційно-будівельна компанія «Вертикаль», інформує WestNews.

Нагадаємо, що 3 липня мешканці перекрили дорогу на вулиці Целевича. Міська влада так і не звернула на них увагу, тому вже наступного дня, 4 липня, вони перекрили дорогу на вулиці Галицька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неконтрольованість забудови міста переходить всі допустимі межі, – учасник акції проти будівництва на Пасічній

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у FacebookInstagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

05.07.2018, 10:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X