WestNews.com.ua

“Нинішня стихія була найбільшою за останні 50 років”, – голова ОДА

03.07.2020, 14:21  |  Автор:   Назаренко Юлія

Сьогодні, 3 липня, в Івано-Франківські облдержадміністрації відбувся брифінг голови Віталія Федоріва.

Зокрема, під час брифінгу очільник Прикарпаття розповів про роботу з наслідків стихії, що пройшла території області в черні цього року.

«Стихія на несла збитків щонайменше на 2,5 млрд грн і була найбільшою за останні 50 років. Вчора було виділено 480 млн грн. Уряд доручив забезпечити ефективну роботу з відновлення наслідків: 3 категорія – 20 тис сім’ям, які зазнали незначних збитків;  2 категорія – 50 тис сім’ям, які відселені, але частково зруйновано житло і потрібен капітальний ремонт; 1 категорія – 300 тис сім’ям, які повністю втратили житлові будинки буде спрямовано 250 мільйонів гривень», – розповів Федорів.

Також сім’я у кого члени сім’ї загинули внаслідок повені мають виплатити по 200 тис грн. Зазначається, що до кінця наступного тижня всі ці кошти, в тій чи інші сумі, повинні бути на рахунках населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подолання наслідків повеней на Франівщині: уряд проситиме Верховну Раду виділити додаткові 2 млрд грн

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X