Нитка, голка і полотно: у Івано-Франківську відбулося нагородження переможців конкурсу ручної вишивки. ФОТО

23.08.2019, 18:54  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 23 серпня в стінах Івано-Франківської торгово-промислової палати відбувся підсумок І Івано-Франківського конкурсу ручної вишивки.

Наша вишивка – це генетичний код нації. Це те, що передають з покоління в покоління. Це копітка праця, яка перетворюється у справжні шедеври.
За останні кілька років, українська вишивка впевнено завойовує світові подіуми. Світові дизайнери все частіше використовують її у своїх колекціях.
У Івано-Франківській торгово-промисловій палаті сьогодні відбувся семінар «Розвиток вишивки в легкій промисловості» у рамках фестивалю етно-моди “Крайка”.

Також тут підвели підсумки конкурсу на найкращу вишивку ручної роботи. Переможницею стала Катерина Левченко. Вона отримала головний приз – поїздку до Парижу на майстер-клас, щоб почерпнути нові ідеї у вишиванці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську відкрили дитячий туристичний клуб. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X