Нова функція: незабаром у Facebook можна буде видаляти повідомлення

08.11.2018, 6:55  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Facebook Messenger дасть можливість видаляти надіслані повідомлення, щоправда, упродовж 10 хвилин після надсилання.

Точна дата релізу невідома, але функція Undsend з’явиться скоро. У тестових версіях її помітили ще в жовтні цього року, інформує WestNews  з посиланням на AIN.ua.

Умови Messenger суворіші, ніж у конкурентів: видалення повідомлень буде доступним упродовж 10 хвилин після надсилання. Для порівняння, у WhatsApp повідомлення можна безповоротно видаляти упродовж години. Telegram підтримує редагування і видалення протягом 48 годин. Месенджер Viber запустив можливість видалення повідомлень у 2015 році без прив’язки до тимчасових обмежень. Станом на 2017 рік цією функцією скористалися понад 5 млрд разів.

Тепер у Messenger є лише один спосіб безповоротно видалити повідомлення – режим секретного чату (Secret Conversation), у якому доступний таймер на час їх самознищення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хороша новина для фанатів: з’явились іменні стікери відомої співачки Тіни Кароль. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X